7 грудня
Завантажити ще

Івлєєва і Елджей поділили багатомільйонне майно: реперу дісталися тільки два авто і "прописка у мами"

Івлєєва і Елджей поділили багатомільйонне майно: реперу дісталися тільки два авто і
Фото: captcha-smart.top

Російська телеведуча Настя Івлєєва і репер Елджей, які в серпні підтвердили розлучення, вже поділили спільне майно. Будинок під Москвою залишився телезірці, а її ексчоловік забрав при розставанні два автомобілі. Про це повідомляє телеграм-канал " Mush ".

- Івлєєвої дістався особняк в котеджному селищі "Старий Світ" в Істрінському районі під Москвою: 2 поверхи, 364 квадрати, гараж на 5 автомобілів і чотири гектари землі: всього добра приблизно на 150 мільйонів рублів. До вересня у Елджея в маєтку була частка 50. Тепер це все стало Настине, - пише канал.

Автомобільний "парк" експодружжя також розділило. Елджей забрав два авто - Хаммер H2 і BMW i8. Телеведуча залишила собі три іномарки - Lamborghini Aventador, Chevrolet Camaro і Mercedes-Benz G-class.

- У гаражі у неї як і раніше стоять тачки: ламба Aventador, Шевроле-Камаро і гелик. Реперу залишаються Хаммер H2, BMW i8, прописка в маминій квартирі в Новосибі і... все. Зате благородно, - зазначено в повідомленні.

Про те, що у відносинах Івлєєвої і Елджея з'явилися проблеми йшли чутки ще в кінці 2020 року. А вже в липні 2021 року Елджей випустив пісню, в якій натякнув на можливе розлучення. У серпні Івлєєва дала інтерв'ю "Татлер", в якому підтвердила, що подружжя розлучається. За даними оточення телеведучої, 30-річна Настя і 26-річний Олексій Узенюк (справжнє ім'я репера) банально не зійшлися характерами.

Новини по темі: Зірки Розлучення