Завантажити ще

Вєрка Сердючка, The Hardkiss та Alyona Alyona знялися в комедії від Atlas Weekend "Найкращі вихідні"

Вєрка Сердючка, The Hardkiss та Alyona Alyona знялися в комедії від Atlas Weekend
Фото: пресслужба

Група The Hardkiss, Alyona Alyona, Onuka й Артем Пивоваров дебютують в ролі акторів у фільмі "Найкращі вихідні", який знімали влітку на Atlas Weekend. У кадрі артисти зіграють самих себе і за сюжетом будуть перетинатися з головними героями. У картині також з'явиться Вєрка Сердючка з бендом і ще один знаменитий артист, ім'я якого поки тримають в секреті.

У картині покажуть чотири історії, герої яких зустрічаються на вулицях Києва, а потім опиняються на фестивалі:

Хлопець з Німеччини влаштовується волонтером на фестиваль, щоб закохати в себе дівчину-організатора, і замість цього втрачає закордонного хедлайнера Atlas Weekend.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Компанія друзів з Кривого Рогу влаштовує холостяцьку вечірку, але сваряться, як діти, і б'ються, як дорослі. Цих персонажів втілять на екрані актори серіалу "Перші ластівки" Олександр Рудинський, Максим Девізоров, а також Валерій Морозов і Максим Кириченко.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Юна одеситка Аліса тікає з дому і шукає тата-рокера, якого не бачила і ідеалізувала довгі 10 років. Алісу грає актриса Аліна Чебан, а її партнером у фільмі став відомий блогер Богдан Осадчук.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Кар'єристка Міра зі Львова приїжджає на співбесіду, але молодший брат, який загубився у натовпі на фестивалі, зриває їй всі плани.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Ролі в картині виконають Дар'я Петрожицька, Ірма Вітовська, Еліас Райхерт, Аліна Чебан, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський і Максим Кириченко. На екрані ми також побачимо блогера Олексія Дурнєва, який втілить образ головного хейтера фестивалю.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Зйомки проекту "Найкращі вихідні" проходили під час фестивалю Atlas Weekend в липні. В кінотеатрах картину покажуть у лютому 2022 року.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Новини по темі: Atlas Weekend фільми