Завантажити ще

Гендиректор М1 - у відповідь на звинувачення Melovin у буллігу: Це якісь крики незрозуміло про що

Гендиректор М1 - у відповідь на звинувачення Melovin у буллігу: Це якісь крики незрозуміло про що
Фото: instagram.com/melovin_official

Керівництво М1 попросить пояснень від співака Melovin, якому канал нібито відмовив у ротації кліпу через скандальний камінг-аут. За словами гендиректора М1 Сергія Перцева, артист не звертався безпосередньо до нього з цим питанням, а пост про гомофобне відношення каналу це "крики незрозуміло про що" і спосіб ще раз попіарити себе.

- Чесно кажучи, я взагалі не розумію. Це якась дика історія абсолютно. Знаєте, я навіть не знаю, як це коментувати. Як на мене, це просто якісь крики незрозуміло про що. Якщо він хоче в чомусь розібратися, то, може, йому потрібно розібратися, а не приходити в незрозумілому стані на фестиваль і говорити, що він там усім щось розповідав, - заявив Перцев в коментарі "Обозревателю". - Все зашито в таймлайн. Такого не було. Тут нема чого коментувати. Просто людина написала злісний пост. Ми поставимо питання його промо-службі, що це за пост і чому це так сталося, але поки для мене це ще один спосіб піару. Людина хоче, щоб про неї поговорили.

Артист також звинуватив керівництво М1 у буллінгу, образах і приниженнях, додавши, що його нову відеороботу "Таємний знак" шанувальники не побачать в ефірі каналу.

Історія скандалу

Йдеться про номер Melovin на фестивалі Atlas Weekend в липні. В кінці виступу артист зробив камінг-аут, поцілувавши дівчину і хлопця, але цей момент не потрапив в ефір трансляції каналу М1. Пізніше, виконавець заявив, що поцілунки канал спеціально вирізав, тим самим показавши свою гомофобну позицію. У відповідь керівництво М1  повідомило, що ніхто нічого не вирізав, просто режисер трансляції не був попереджений про це та не встиг зловити момент поцілунку.

Melovin 24 роки. Він отримав популярність в 2015 році після перемоги в шоу "Х-Фактор". У 2017-му артист брав участь в нацвідборі "Євробачення", а в 2018-м представив Україну на "Євробаченні 2018", де зайняв 17-е місце.

Новини по темі: Телеканал MELOVIN