Завантажити ще

Анастасія Приходько: Я була кілька разів на межі життя і смерті, мене намагалися згвалтувати, били і принижували

Анастасія Приходько: Я була кілька разів на межі життя і смерті, мене намагалися згвалтувати, били і принижували
Фото: instagram.com/prykhodko_official

Артистка запевнила, що незважаючи на пережите, до сих пір вірить в диво і справжніх людей. Про це Приходько написала на своїй сторінці в інстаграмі.

- Мій прадід -японец, від якого дісталися такі очі, за які в дитинстві мене ображали, а зараз я дуже ними пишаюся.. Я завжди була аутсайдером. Я б не сказала, що це моя принципова позиція. Так виходить. Я занадто прямолінійна і говорю все в лоб. А таких не люблять, - розговорилася перед фоловерами артистка.

Вона додала, що була кілька разів «на межі життя і смерті, втрачала близьких, тікала з дому, ночувала в підвалах, голодувала».

- Мене намагалися згвалтувати, били і принижували. Але, я як і раніше вірю в диво і справжніх людей... Якби в 20 років мені сказали, що в 34 у мене буде троє дітей, улюблений і люблячий чоловік, будинок з собакою, кішкою, басейном і трояндами - я б ніколи не повірила. Це була моя блакитна мрія, яка здавалася нездійсненною! - запевнила Приходько

Артистка додала, що якби ще рік тому їй напророкували «блогерство» в інстаграмі і одкровення перед підписниками, то вона б «засміялася в обличчя». Однак запевнила, що на сьогодні дорожить кожним з підписників.

Це не перше одкровення артистки перед фоловерами. Напередодні вона розповіла, що пережила початкову стадію анорексії, побороти яку допомогла мама. А також що в 16 років її побили троє хлопців, після чого дівчина потрапила в психіатричну лікарню «з моторошним струсом».

Анастасія Приходько - заслужена артистка України, переможниця сьомого сезону російського шоу "Фабрика зірок". У 2009 році представляла Росію на Євробаченні з піснею "Мамо".

Новини по темі: Анастасія Приходько