Завантажити ще

Rolling Stones вперше в історії поїхали в тур без Чарлі Воттса

Rolling Stones вперше в історії поїхали в тур без Чарлі Воттса
Фото: REUTERS/Лоуренс Браянт

Одна з головних груп в історії рок-музики, Rolling Stones, 26 вересня почала американський тур No Filter. Вперше з 1963 року за барабанною установкою на гастролях "роллінгів" зайняв місце не Чарлі Воттс. Ветерани британського року придумали відео-триб'ют своєму покійному барабанщику - під барабанне соло на концерті в Сент-Луїсі показували його фотографії і відео. Про це 27 вересня повідомляє Reuters.

У відповідь натовп з 60 тисяч чоловік почав скандувати «Чарлі, Чарлі». Після цього учасники групи Мік Джаггер, Кіт Річардс і Рон Вуд вискочили на сцену для першої пісні - Street Fighting Man.

- Було дуже емоційно бачити ці фотографії Чарлі на екрані. Це наш перший тур, який ми коли-небудь проводили без нього, - сказав Джаггер зі сцени.

Відеотрібьют в честь Чарлі Воттса. Фото: REUTERS/Lawrence Bryant

Відеотрібьют в честь Чарлі Воттса. Фото: REUTERS/Lawrence Bryant

Фронтмен подякував фанам за їх повідомлення про підтримку і шану Воттсу, назвавши це «дійсно зворушливим».

- Ми всі дуже сумуємо за Чарлі як на сцені, так і за її межами, - додав Джаггер.

Мік Джаггер на концерті в Сент-Луїсі. Фото: REUTERS/Lawrence Bryant

Мік Джаггер на концерті в Сент-Луїсі. Фото: REUTERS/Lawrence Bryant

На концерті в Сент-Луїсі місце Воттса за барабанами зайняв Стів Джордан. У серпні Джордан був оголошений тимчасовою заміною Воттсу, який, як припускали музиканти, повернеться після пост-операційного відновлення. Кандидатуру Джордана затвердив сам Воттс.

Чарлі Воттс помер 24 серпня 2021 року. Раніше повідомлялося, що 27 серпня помер засновник групи Status Quo Алан Ланкастер. Також ми писали про те, що Rolling Stones могли приїхати до Києва, але виявилися українським організаторам не по кишені.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від RollingStones EVH (@monsoonragoon)

ДОВІДКА

Чарлі Воттс почав грати в The Rolling Stones в 1963 році. У 2006 році він потрапив в Зал Слави журналу Modern Drummer. У тому ж році журнал Vanity Fair включив його в Зал Слави Міжнародного Списку Чудово Одягнених Людей (International Best Dressed List Hall of Fame). За оцінкою відомого музичного критика Роберта Крістгау, Воттс є "найбільшим рок-барабанщиком". З 2016 Чарлі Воттс зайняв 12-е місце в списку "100 найкращих барабанщиків усіх часів" за версією журналу Rolling Stone, а в списку 50 кращих барабанщиків року за версією журналу Classic Rock він зайняв 10-е місце.