Завантажити ще

Приходько розповіла про хворобу 6-місячного сина: Такий малюк, а вже серйозно захворів

Приходько розповіла про хворобу 6-місячного сина: Такий малюк, а вже серйозно захворів
Фото: Instagram Приходько

Українська співачка Анастасія Приходько зазначає першу святкову дату свого сина Луки. Малюкові виповнюється 6 місяців, що стало важливою подією для всієї родини. Відео артистка опублікувала в своєму Інстаграмі.

- Нашому малюку вже півроку! Для нашої сім'ї це так багато значить! Твої братик і сестричка так тебе люблять, що встигають скучити за ніч! Кожен день вони насамперед заглядають до тебе, щоб сказати доброго ранку, зацілувати і заобіймати. Лука, ми тебе любимо! Твої тато, мама, Нана і Гордій, - зворушливо написала Приходько.

Також співачка поскаржилася своїм підисникам, що малюк зараз серйозно захворів. У маленького сина артистки діагностували бронхіт.

- Тільки будь, ласка, здоровий! Тому, що цей бронхіт, хай йому грець! Ти ще такий малюк, а вже так серйозно захворів. Але, ми зробимо все можливе, щоб швидше тебе вилікувати !, - зазначила вона.

Відома українська співачка Анастасія Приходько стала мамою втретє 25 березня. Артистка народила сина, якому дали ім'я Лука. Приходько вийшла заміж в 2013 році. Для подружжя Лука став другою спільною дитиною - у пари є 6-річний син Матвій. Також співачка виховує доньку від першого шлюбу з бізнесменом Кухілаві - 11-річну Нану.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анастасія Приходько (@prykhodko_official)