Завантажити ще

Українка Аліна Знахаренко - про зйомки з Bring Me The Horizon: Зайняла живу чергу і виявилася в ній першою

Українка Аліна Знахаренко - про зйомки з Bring Me The Horizon: Зайняла живу чергу і виявилася в ній першою
Фото: Інстаграм Аліни Знахаренко

Нещодавно Bring Me The Horizon випустили новий кліп DiE4u, який знімали в Києві. За сюжетом події відбуваються в одному з нічних клубів, куди навідуються мисливці за вампірами. Режисером виступив соліст Bring Me The Horizon Олівер Сайкс, а головні ролі зіграли українська модель Аліна Знахаренко й музикант Остап Роккі.

В образі мисливця на вампірів. Фото: Інстаграм Знахаренко

В образі мисливця на вампірів. Фото: Інстаграм Знахаренко

Навчилася приймати будь-які відмови

- Аліна, ви зізнавалися, що на зустріч із режисером вас відібрали по фотографії. Як це все влаштовано? Ваші портфоліо є в базах і вас по фото або відео можуть вибрати як модель на будь-який показ або для будь-яких зйомок?

- Все вірно. У Києві є модельне агентство, я перебуваю у них в базі даних. Мене додали до групи, де знаходяться всі моделі й актори цього агентства, відповідно, коли є запит на якусь роботу, нам повідомляють в цю групу. Досить просто поставити плюсик, якщо ти вільний на цю дату, і агентство вже показує тебе клієнту.

- Хвилювалися, коли йшли на зустріч? Які думки були в голові?

- Моделлю я працюю вже більше 10 років і, чесно кажучи, вже не сильно хвилююся, коли йду на кастинги. Я навчилася сприймати будь-які відмови, адже це нормально, коли ти не підходиш за типажем або ще з якихось причин для якоїсь з робіт. Ніколи не потрібно вішати носа. Сьогодні тобі скажуть «ні», а завтра ти будеш працювати для своїх кумирів (посміхається).

Чи замислювалася я, що за зйомка? Ну, скажімо, було передчуття, що це Bring Me The Horizon, оскільки вони вже знімали кліп у Києві на пісню Mantra.

- «Невже сам Олі, якого я слухаю з 15 років, буде робити мені проби? Дивитиметься на мене? Який капець! Хоч би не зганьбитися», - ділилися ви враженнями згодом. І як все пройшло?

- Коли прийшла на призначений мені час на зустріч із режисером, зайняла живу чергу і виявилася в ній першою (посміхається). Це й не дивно, адже я завжди приходжу раніше за всіх і кожного разу намагаюся відучити себе від такої надмірної пунктуальності.

Коли в кімнату зайшов Олівер Сайкс, я пізнала його зі спини, і раптом у мене затремтіли коліна й спітніли долоні. Сама від себе такого не очікувала, але розуміла, що саме я першої піду на проби і у мене не буде часу підготуватися й заспокоїти себе.

На пробах Олі попросив мене відіграти сценку з охоронцем, яку ви можете побачити в кліпі. Коли я закінчила, мені сказали, що більше не хочуть мене пробувати на іншу роль. Чесно скажу, подумала, що провалила проби і, швидше за все, їм не сподобалося. По їх емоціях я геть нічого не могла прочитати (сміється). Але зрештою наступного дня я вже стрибала від щастя, дізнавшись, що отримала головну роль.

З солістом Bring Me The Horizon Олівером Сайксом під час зйомок кліпу. Фото: Інстаграм Знахаренко

З солістом Bring Me The Horizon Олівером Сайксом під час зйомок кліпу. Фото: Інстаграм Знахаренко

- Який він, Олівер Сайкс, у спілкуванні?

- Чесно скажу - ніколи не стежу за життям виконавців, які мені подобаються, просто насолоджуюся їх музикою і поважаю їх творчість. Про Олівера не знала зовсім нічого. І жодних висновків про нього не робила. Але, познайомившись з ним наживо, приємно здивувалася, коли зі мною почала спілкуватися добра, скромна, усміхнена і зовсім без зірки у лобі людина. Коли знаменитість, незважаючи на свою популярність, залишається у першу чергу людиною,  це завжди викликає величезну повагу.

Мило було чути від Сайкса українські фразочки

- Чия була ідея, щоб у кліпі лунала українська мова?

- В інтернеті гуляє відео, де продюсер Даша з Shelter Film навчає Олівера українським фразам. За виразом його обличчя видно, як йому це подобається. Думаю, ще тоді йому в голову прийшла ідея, щоб персонажі розмовляли рідною мовою. До речі, так мило було на знімальному майданчику іноді чути від Сайкса українські фразочки. Таким чином він всіх підбадьорював, і посмішки просто не сходили з наших облич.

- Гонорар одержали?

- Звісно! Оскільки це була робота, вона була оплачувана.

- Є у вас улюблений епізод зі зйомок?

- Не можу виділити певний епізод, чесно скажу, мені сподобався увесь кліп в цілому. Як на мене, з Олівера Сайкса вийшов відмінний режисер! Було все, як я люблю: кров, вампіри, ррізанина...

- На ваш погляд, чому західні зірки все частіше й частіше їздять до нас знімати свої кліпи?

- У нас усі нереально талановиті.  Наприклад, кліпмейкер Таня Муіньо недавно отримала премію MTV за кліп для Lil Nas X - це найочевидніший приклад талантів нашої кліпмейкерской школи. Я дуже пишаюся нашою країною і людьми, які роблять все, щоб до нас приїжджали іноземні зірки й реалізовували свої ідеї.

- Ви говорите, що за 10 років моделинга це була ваша найкраща робота в житті. Правда? Ви ж, наприклад, працювали з Elie Saab і Vivienne Westwood. Це дуже круто! Чому саме ця робота?

- Безумовно, я пишаюся своїми роботами для світових дизайнерів! В цьому році знялася в рекламі Swarovski! До речі, як ви думаєте, де вони знімали свою рекламу? (Посміхається.) Кожна робота - це моя особиста маленька перемога. Але це все модельні роботи, і до них я була готова, коли йшла в цю індустрію.

А ось головна роль в музичному кліпі своїх кумирів - чесно, навіть подумати про таке не могла. Це незабутні емоції. Повірте мені! (Посміхається.)

«Не зважаючи на булінг, завжди вірила, що буду успішною моделлю»

- Розкажіть свою історію - як українка підкорила світових дизайнерів?

- Я народилася в місті Олешки Херсонської області. З самого дитинства була худорлявою й високою, з вушками, що стирчать, і купою комплексів завдяки дітлахам у школі. Але, незважаючи на увесь булінг, завжди вірила, що буду успішною моделлю. Це була моя дитяча мрія.

У 15 років на вулиці мене зустріла дівчинка, ми з нею вчилися в одній школі, яка їхала на кастинг в модельне агентство, і запропонувала мені поїхати з нею. Так і почалася моя кар'єра. Через три місяці я підписала свій перший контракт із закордонним агентством.

Я донині їй вдячна. Якби вона не потягла мене на цей кастинг, хто зна, як би склалася моя подальша доля.

- Перший контракт - і одразу за кордон?

- Так, мій перший контракт був у Бангкок. Як зараз пам'ятаю хвилювання моєї мами. У дитинстві всі мої однолітки їздили до таборів, а я була такою дитиною, яка від мами ані на крок. Але, навіть не знаю чому, коли мене покликали на контракт до іншої країни, мій страх пропав. Мені нібито хтось зверху дав стусана в нове життя.

Я дуже рада, що мама, незважаючи на всі переживання, тоді довірилася моєму материнському агентству і дозволила мені полетіти.

Аліна працює зі світовими брендами і дизайнерами. Фото: Інстаграм Знахаренко

Аліна працює зі світовими брендами і дизайнерами. Фото: Інстаграм Знахаренко

- Чи складно нам, українкам, конкурувати на Заході?

- Працюючи моделлю, я прийшла до такого висновку: кожна модель, будь то дівчинка чи хлопчик, унікальні! І для кожного типажу завжди знайдеться свій покупець! Тож у модельному бізнесі зовсім немає конкуренції. Все залежить від тебе самого! Адже якщо сильно захотіти, можна і в космос полетіти, правильно?!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Alina | Dujour | Znakharenko (@ dujour_4u)