Завантажити ще

Повторний спалах коронавірусу в дитячому центрі «Молода гвардія»: хворобу занесли

Повторний спалах коронавірусу в дитячому центрі «Молода гвардія»: хворобу занесли
Фото: moloda-gvardiya.com.ua

Розслідування встановило причину повторного спалаху коронавірусу серед вихованців одеського дитячого табору "Молода гвардія". Хворобу занесли ззовні, а працівники закладу не дотримувалися карантину. Про це ТСН повідомив головний санлікар регіону Віталій Гончаров.

- Обставини, що сприяли виникненню групового захворювання, це занесення інфекції до закладу, а також недотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених нормативними директивними документами, - зазначив він.

Коронавірус підхопили 14 дітей, які відпочивали в загонах "Зоряний" і "Сонячний". Перші випадки COVID-19 зафіксували 27 вересня серед тих, хто приїхав на відпочинок з Вінницької області. Сім з них відправили на самоізоляцію до медичної частини табору. Решту хворих дітей забрали додому батьки.

У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації повідомили, що з 5 жовтня нових випадків захворювання серед дітей в таборі зафіксовано не було. Спалах ліквідували.

У серпні в таборі "Молода Гвардія" близько сотні дітей та вихователів захворіли штамом "Дельта". Вісім хворих тоді госпіталізували.