Завантажити ще

ЦПомаранчеваЦ зона карантину скоротилася: які області залишилися в ній

ЦПомаранчеваЦ зона карантину скоротилася: які області залишилися в ній
Фото: Павло ДАЦКОВСЬКИЙ.

В Україні скоротилася "помаранчева" зона карантину. З трьох регіонів залишилося два, незважаючи на загальне підвищення COVID-захворюваності у країні. Ситуація з коронавірусом покращилася на Херсонщині. Про це повідомляє сайт МОЗ, публікуючи дані про захворюваність станом на ранок 14 січня.

Сьогодні у "помаранчевій" зоні знаходяться Сумська та Івано-Франківська області.

Херсонська область, яка напередодні була помаранчевою, показала прогрес у динаміці рівня госпіталізацій. Водночас на Івано-Франківщині другий день поспіль, а на Сумщині – третій день поспіль перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусом.

У всіх регіонах України рівень захворюваності на Covid-19 перевищує граничне значення у 75 випадків на 100 тисяч жителів. Станом на 13 січня рівень захворюваності у країні становить 183 на 100 тисяч людей. У Києві цей показник найвищий – 379 випадків на 100 тисяч людей.

Рівень госпіталізацій у країні 13 січня становив 25,7 при пороговому значенні 60 на 100 тисяч населення. Найвищий він у Чернівецькій (44,1) та Івано-Франківській (42,8) областях.

Всі інші регіони знаходяться у "жовтій" зоні. Минулої доби другий день поспіль в Україні зафіксували понад 10 тисяч нових випадків коронавірусу. Найбільше нових заражень у Києві, Львівській, Івано-Франківській областях.

За прогнозами МОЗ, на Україну чекає нова сезонна хвиля COVID-19, яка може тривати з кінця січня  до середини квітня.

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в Україні на 14 січня. Інфографіка: moz.gov.ua

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в Україні на 14 січня. Інфографіка: moz.gov.ua