Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У "Дії" з'являться COVID-сертифікати українців, вакцинованих за кордоном

У
Фото: ГПСУ

Громадяни України, які вакцинувалися від коронавірусу за кордоном, зможуть згенерувати COVID-сертифікат у додатку Дія. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

- Через повномасштабне вторгнення мільйони громадян знаходяться в інших країнах. Але пандемія остаточно не відступила. На жаль, багато людей досі хворіють. Тому вакцинуватися та стежити за здоров'ям важливо. Бережіть себе, – написав Федоров.

За словами міністра, щоб згенерувати сертифікат про вакцинацію, українцям необхідно звертатися до сімейних лікарів, які внесуть дані до електронної бази МОЗ.

- Спершу слід звернутися до сімейного лікаря з паспортом та іноземним COVID-сертифікатом. Він перевірить справжність сертифіката, відсканувавши QR-код спеціальним зчитувачем та внесе інформацію до електронної системи охорони здоров'я (ЄЗОЗ), - написав глава Мінцифри.

Як зазначив Феддоров, після внесення даних до електронної системи пацієнт може згенерувати сертифікат у додатку в кілька кліків.