3 червня
Завантажити ще

Слідом за Байденом коронавірусом заразилася його дружина

Слідом за Байденом коронавірусом заразилася його дружина

У першої леді Сполучених Штатів Джилл Байден виявили коронавірус. Хворобу жінка американского лідера переносить у легкій формі. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

- У понеділок увечері після отримання негативного тесту на COVID-19 у першої леді почали виявлятися симптоми застуди. Швидкий тест на антиген знову показав негативний результат, проте ПЛР-тест виявився позитивним, - повідомила директор із комунікацій першої леді США Елізабет Александер.

За її словами, дружина американського лідера відправиться на самоізоляцію до своєї резиденції, розташованої у Південній Кароліні. До Білого дому перша леді США повернеться лише після отримання негативного тесту на коронавірус. Також зазначається, що Джилл Байден розпочала лікування препаратом Paxlovid.

Першим коронавірусом захворів президент США Джо Байден. Захворювання у нього виявили 21 липня. Через тиждень тест показав негативний результат у Байдена, але ще через 12 днів - позитивний. Американський лідер знову відправився на самоізоляцію. Подружжя Байден обидва пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу, а також двічі були ревакциновані.

Новини по темі: Коронавірус Джилл Байден