Завантажити ще

Білл Гейтс: "Омікрон" завершить пік пандемії коронавірусу

Білл Гейтс:
Фото: facebook.com/BillGates

Відомий американський бізнесмен і засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс вважає, що штам коронавірусу "Омікрон" покладе край гострій фазі пандемії і призведе до її закінчення. Про це він заявив в інтерв'ю німецькій газеті Suddeutsche Zeitung.

- Я сподіваюся, що хвиля захворюваності, викликана "Омікроном", буде останньою гострою фазою пандемії, - сказав Гейтс. - Після цього, мабуть, у світі з'являться інші кризи. Ось чому посил зараз має звучати так: нам усім слід розумно підготуватися до інших пандемій, - додав мільярдер.

Гейтс також зазначив, що інвестиції в забезпечення готовності до пандемії набагато менші за збитки, які вона завдає. Він радить вкладати кошти за трьома основними напрямками: моніторинг можливих спалахів інфекцій, міжнародні дослідження, що стосуються діагностики та лікування пацієнтів, а також розвиток систем охорони здоров'я.

– Ця пандемія стала трагедією для всіх. Нам пощастило, вона могла бути вдесятеро небезпечніша, - резюмував він.

Раніше Гейтс написав книгу про те, як запобігти наступній пандемії. Він пообіцяв видати її 3 травня 2022 року. У своїй роботі мільярдер розповідає, які уроки можна винести з пандемії COVID-19 і як можна покращити світ, щоб уникнути її повторення. Про це написав Гейтс у своєму блозі.