Завантажити ще

"Жовтих" областей в Україні поменшало. Під загрозою локдауну 13 регіонів

Фото: REUTERS

Зранку восьмого лютого в Україні знову скоротилася "жовта" зона карантину. На Дніпропетровщині погіршилася ситуація з рівнем захворюваності, і регіон перейшов до "помаранчевої" зону. Це випливає з даних МОЗ.

Нараазі «жовтими» залишилися Полтавська, Кіровоградська та Запорізька області. «Червоними», як і раніше, є Івано-Франківська та Рівненська області.

При цьому під загрозою запровадження локдауну знаходяться Вінницький, Волинський, Донецький, Житомирський, Закарпатський, Луганський, Львівський, Миколаївський, Одеський, Сумський, Хмельницький, Черкаський та Чернігівський регіони.

Напередодні коронавірусом захворіли ще 34 353 українці. Найбільше нових випадків зареєстрували у Києві (2862), Одеській (3921), Львівській (2336) та Харківській (2022) областях. Жертвами коронавірусу за добу стали 255 пацієнтів.

Водночас МОЗ ухвалило рішення про скорочення термінів лікування пацієнтів з коронавірусом. Тепер повторне тестування можна проводити через 5 днів від дня появи симптомів чи позитивного результату ПЛР-тестування. Йдеться лише про тестування методом ПЛР.

Зона карантину на 8 лютого. Фото: moz.gov.ua

Зона карантину на 8 лютого. Фото: moz.gov.ua

Новини по темі: Карантин Коронавірус