3 червня
Завантажити ще

Підліткам почали видавати ковідну тисячу. Як її можна отримати

Підліткам почали видавати ковідну тисячу. Як її можна отримати
Фото: facebook.com/diia.gov.ua

Набула чинності постанова уряду, яка розширює дію державної програми "єПідтримка" про виплату тисячі гривень за вакцинацію від COVID-19 підліткам.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №68 від 2 лютого, підлітки можуть витратити тисячу на придбання послуг у сфері культури, фізичної культури та спорту, освіти, друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, шкільного приладдя та канцелярських виробів.

Оформити картку можна навіть у "ПриватБанку". В установі пояснили, що ті підлітки, які є клієнтами банку, зможуть відкрити картку в мобільному додатку "Приват24". Для цього потрібно зайти на вкладку "Гаманець", натиснути меню "Додати" та вибрати картку "єПідтримка". Для зарахування грошей треба перейти за посиланням у додаток "Дія" та подати заявку на виплату допомоги на картку "ПриватБанку".

Якщо картки банку у підлітка немає, йому необхідно пройти ідентифікацію у відділенні "ПриватБанку", маючи при собі ІПН та паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Після цього необхідно зареєструватися в "Приват24" та оформити картку "єПідтримка".

Кабінет міністрів поширив виплату 1 тисячі гривень за вакцинацію від COVID-19 на осіб віком від 14 років та розширив перелік товарів та послуг, на які можна витратити гроші. Постанова набирає чинності з 7 лютого.

Офіційний старт держпрограми "єПідтримка" пройшов 19 грудня. 1000 гривень можуть отримати усі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Кошти надаються на чотири місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн. Програма триватиме до 18 грудня 2022 року.

Раніше "КП в Україні" публікувала покрокову інструкцію - як подати заявку та отримати тисячу за вакцинацію.