Завантажити ще

В Україні залишилося лише чотири області у "жовтій" зоні

В Україні залишилося лише чотири області у
Фото: REUTERS

В Україні, станом на 7 лютого, у "червоній" зоні карантину знаходяться дві області, Більшість регіонів - "помаранчеві" і лише чотири - "жовті". Про це свідчать дані МОЗ, опубліковані 7 лютого на офіційному сайті відомства.

"Червона" зона може розширитися найближчим часом. Головний санлікар Ігор Кузін заявляв, що нові "червоні" області буде оголошено ще в п'ятницю, 4 лютого, але цього так і не сталося.

Сьогодні у "червоній" зоні карантину знаходяться Івано-Франківська та Рівненська області. Під загрозою запровадження такого ж локдауну Вінницька, Донецька, Житомирська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

У "жовтій" зоні карантину знаходяться Полтавська, Кіровоградська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Карантин в Україні станом на 7 лютого 2022 року. Інфографіка: moz.gov.ua

Карантин в Україні станом на 7 лютого 2022 року. Інфографіка: moz.gov.ua

За добу 6 лютого в Україні зафіксували 23 378 випадків захворювання Covid та 115 смертей від коронавірусної інфекції – це традиційний для вихідних спад після того, як на початку лютого добова захворюваність перевищила 40 тисяч нових випадків.

Цієї неділі в лікарні поклали 2 699 людей. Найбільше випадків захворювання за останню добу виявили у Києві (2266), у Львівській (2122), Одеській (2033), Хмельницькій (1713) та Харківській (1609) областях. Летальних випадків найбільше зареєстрували у Запорізькій (18) та Львівській (13) областях, а також у Києві (12).