Завантажити ще

У Міносвіти рекомендували всіх студентів перевести на дистанційне навчання

У Міносвіти рекомендували всіх студентів перевести на дистанційне навчання
Фото: zapCulture із сайту pixabay.com.

У Міністерстві освіти і науки рекомендували університетам перейти на дистанційну форму навчання з 27 січня по 25 лютого. Про пораду організувати дистанційне навчання у вузах повідомили на сайті МОН.

"В установах професійної передвищої, вищої освіти всіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання з 27 січня по 25 лютого 2022 року, враховуючи необхідні зміни до графіку освітнього процесу та розкладу занять", - сказано у повідомленні.

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров заявив у Фейсбуці, що студенти вишу навчатимуться дистанційно з 31 січня.

– Таке рішення було ухвалено на позачерговому засіданні ректорату з урахуванням погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та рекомендацій Міністерства освіти та науки України від 26 січня. Проведення занять із використанням технологій дистанційного навчання проходитиме у період з 31.01.2022 по 25.02.2022. Водночас, деканам та директорам структурних підрозділів, де освітні програми передбачають підсумкові кваліфікаційні роботи з експериментальною складовою, буде доручено забезпечити проведення таких експериментальних досліджень із обов'язковим дотриманням протиепідемічних заходів, - заявив Бугров.

За словами Бугрова, на інформаційних ресурсах Університету буде оприлюднено відповідний наказ.

Раніше в МОЗ заявили, що учнів 5-11-х класів переводять на дистанційне навчання щонайменше на два тижні.