Завантажити ще

Міносвіти відправляє школярів 5-11-х класів на "дистанційку". Мінімум на два тижні

Міносвіти відправляє школярів 5-11-х класів на

Відповідні рекомендаційні листи вже направлені до всіх навчальних закладів. Як повідомили в прес-службі Міносвіти, дистанційне навчання в 5-11-х класах рекомендується ввести у зв'язку зі «стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 у деяких регіонах».

"Незалежно від епідемічної ситуації відвідування навчальних закладів здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних навчальних закладів та 1-4-х класів закладів середньої освіти дозволяється", – підкреслили у відомстві.

Рекомендації міністерства:

  • організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11-х класів з використанням технологій дистанційного навчання не менше двох тижнів,
  • Перевести на дистанційну або змішану форму навчання всі заклади професійної (професійно-технічної) освіти,
  • установи професійної передвищої, вищої освіти всіх форм власності та сфер управління перевести на дистанційне навчання з 27 січня по 25 лютого 2022 року, враховуючи необхідні зміни до графіку освітнього процесу та розкладу занять,
  • вищі військові навчальні заклади, військові навчальні підрозділи, військові коледжі сержантського складу, професійні коледжі зі специфічними умовами навчання мають організувати освітній процес відповідно до рішень держорганів, у сфері управління яких перебувають.

Про початок п'ятої хвилі коронавірусу МОЗ офіційно заявило 20 січня. Найбільше спалах захворюваності відзначається у західних регіонах країни. За прогнозами МОЗ та РНБО, у лютому захворюваність може зрости до 60 тисяч випадків на добу.