Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

Карантин в Україні: в червону зону найближчими днями можуть потрапити ще три області

Карантин в Україні: в червону зону найближчими днями можуть потрапити ще три області
Фото: facebook.comvitaly.klichko

Слідом за Івано-Франківською областю до червоної зони адаптивного карантину можуть перевести ще три регіони України. У цих регіонах кілька днів збільшуються покази госпіталізації. Про це 21 січня сказав міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, повідомляє РБК-Україна.

Голова МОЗ зазначив, що найближче до переходу в "червону" зону Львівська, Рівненська та Чернівецька області. Вони кілька днів поспіль погіршуються показники захворюваності на коронавірус.

За його словами, на Львівщині три дні поспіль зростає динаміка госпіталізації. Як зазначив міністр, інші показники в регіоні поки що адекватні, тому не йдеться про запровадження "червоного" рівня.

- Сьогодні на Рівненщині вперше підключився другий показник. Якщо два дні другий показник – динаміка рівня госпіталізації буде перевищено – то вона може зайти у "червоний рівень небезпеки", – сказав Ляшко.

Він додав, що Чернівецька область – також потенційно наступний кандидат на входження до червоного рівня.

За словами Ляшка, в Україні ефективно працює в адаптивний карантин, і МОЗ не планують вводити локдаун або посилювати карантинні обмеження, які існують зараз у різних зонах. Голова МОЗ закликав українців вакцинуватися.

– Вакцини достатньо. Поставок у 2022 році вистачить, щоб вакцинувати двома дозами 70% дорослого населення та бустером усіх, хто цього забажає, - підсумував він.

З понеділка, 24 січня, Івано-Франківська область переходить у "червону" зону карантину через погіршення ситуації з коронавірусом, і поки що буде в ній єдиним регіоном..Після осінньої хвилі коронавірусу останні області вийшли з червоної зони 30 грудня, і вся Україна зустрічала Новий рік-2022 "жовтою".

Раніше повідомлялося, що у Києві роботодавцям порадили перевести працівників на " дистанційку " через прогноз зростання захворюваності на коронавірус штаму "Омікрон".

20 січня МОЗ офіційно визнало, що в Україну прийшла нова хвиля коронавірусу. Спалах захворюваності відзначається у західних регіонах країни. Станом на ранок 21 січня за добу зафіксовано понад 20 тисяч нових випадків (зокрема, в Івано-Франківській області виявлено майже 2.5 тис. нових випадків), днем раніше – понад 18 тисяч. За прогнозами МОЗ та РНБО, у лютому захворюваність може зрости до 60 тисяч випадків на добу.