28 вересня
Завантажити ще

Червона зона повернулася до України: в Івано-Франківську посилили карантин

Червона зона повернулася до України: в Івано-Франківську посилили карантин
Фото: kyivcity.gov.ua

У зв'язку зі спалахом захворюваності на коронавірус Івано-Франківська область повертається в червону зону адаптивного карантину. Про це 21 січня у своєму телеграм-каналі повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

- Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 24 січня 2022 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області.

Івано-Франківська область перестала бути "червоною" 7 грудня 2021 року. Після осінньої хвилі коронавірусу останні області вийшли із червоної зони 30 грудня, і вся Україна зустрічала Новий рік-2022 "жовтою".

Раніше повідомлялося, що у Києві роботодавцям порадили перевести працівників на " дистанційку " через прогноз зростання захворюваності на коронавірус штаму "Омікрон".

20 січня МОЗ офіційно визнало, що в Україну прийшла нова хвиля коронавірусу. Спалах захворюваності відзначається у західних регіонах країни. Станом на ранок 21 січня за добу зафіксовано понад 20 тисяч нових випадків, днем раніше - понад 18 тисяч. За прогнозами МОЗ та РНБО, у лютому захворюваність може зрости до 60 тисяч випадків на добу.