Завантажити ще

У МОЗ назвали препарати, якими лікуватимуть українців від коронавірусу

У МОЗ назвали препарати, якими лікуватимуть українців від коронавірусу
Фото: MasterTux/pixabay.com

Для лікування пацієнтів з коронавірусом Міністерство охорони здоров'я закупило препарати "Ремдесивір", "Тоцилізумаб" та підписало договір на закупівлю ще двох препаратів. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- Пацієнти з COVID-19 користуватимуться сучасними та дієвими методами лікування. Для цього у грудні було оновлено протокол надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19), - зазначено у повідомленні.

За даними МОЗ, Україна вже закупила для лікування коронавірусу понад 66 тисяч флаконів препарату "Ремдесивір" та понад 3 тисячі доз "Тоцилізумаб". Також підписано договір на закупівлю 300 тисяч курсів препарату "Молнупіравір", який убезпечить групи ризику від переходу захворювання з легкого ступеня тяжкості до середнього та тяжкого. Крім того, відомство підписало договір на постачання 300 тисяч курсів лікування препаратом "Паксловід".

Для ефективного лікування пацієнтів раніше уряд спростив процедуру державної реєстрації лікарських засобів від COVID-19 для екстреного медичного застосування.