Завантажити ще

Українські міністри щепилися бустерною дозою вакцини від коронавірусу

Українські міністри щепилися бустерною дозою вакцини від коронавірусу
Фото: t.me/Denys_Smyhal.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у Кабміні влаштували масову вакцинацію бустерною дозою. У своєму телеграм-каналі Шмигаль показав фото із вакцинації від коронавірусу.

- Разом із міністрами отримали бустерне щеплення від COVID-19. За моєю ініціативою у приміщенні уряду 19 січня працює мобільна бригада МОЗ, отримати вакцину можуть усі співробітники Кабінету Міністрів. Закликаємо вакцинуватися всіх українців, а тих, хто пройшов повний курс щеплення понад шість місяців тому — отримати бустерну дозу, щоб додатково убезпечити себе від нового штаму "Омікрон", - зазначив Шмигаль.

Денис Шмигаль. t.me/Denys_Smyhal

Денис Шмигаль. t.me/Denys_Smyhal

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що вакцинувався бустерною дозою від коронавірусу COVID-19, але не уточнив, якому виробнику вакцин віддав перевагу. Про це він розповів у своєму телеграм-каналі.

- Бустерна доза. Сам вакцинувався і запрошую всіх, - заявив Шкарлет.

На фото Шкарлет позував у футболці із написом "Вакцинація рятує життя".

Сергій Шкарлет. t.me/SerhiyShkarlet.

Сергій Шкарлет. t.me/SerhiyShkarlet.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму телеграм-каналі Tkachenko.UA виклав фото у такій же футболці. Він повідомив про вакцинацію.

- Бустерна вакцина – done! Разом із колегами-міністрами сьогодні зробив третє щеплення від ковід-19. Вірю і вченим, і лікарям, які довели, що вакцинація знижує шанси захворіти на коронавірус, а якщо так сталося, перебіг хвороби має бути значно легшим. Це особливо важливо, адже, за даними ВООЗ, на нас чекає нова хвиля, пов'язана з поширенням штаму Омікрон. Нагадаю, за весь час пандемії в Україні захворіло вже майже 4 мільйони людей. А кількість смертей наближається до 100 тисяч! Тому закликаю всіх, хто ще не прищепився терміново це зробити! А хто вакцинувався вже двічі, зробити це втретє, – написав Ткаченко.

Ткаченко нагадав жителям України, що з моменту останньої вакцинації має пройти не менше шести місяців.

- Щодо цифрового сертифікату – можливість згенерувати його для щеплених бустерною дозою у додатку "Дія" з'явиться наприкінці січня, - додав міністр.

Олександр Ткаченко. t.me/otkachenkokyiv.

Олександр Ткаченко. t.me/otkachenkokyiv.

Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив у фейсбуці, що вакцинувався в компанії колег.

– Разом із колегами з Кабінету Міністрів України отримав свою бустерну дозу антиковідної вакцини. З мого другого щеплення пройшло більше шести місяців, тому скористався можливістю отримати додатковий захист від коронавірусної хвороби. Базовий курс щеплення був вакциною AstraZeneca, бустерна доза, згідно з рекомендаціями НТГЕІ – мРНК вакциною. Я вибрав Moderna. Нагадаємо, що в Україні з 6 січня дозволено бустерну дозу вакцини проти ковід-19 усім повнолітнім, - заявив Ляшко.

Ляшко додав, що бустер рекомендують робити мРНК-вакцинами.

- За даними наявних досліджень, вони демонструють найкращі результати незалежно від того, якими вакцинами було зроблено базовий курс, - зазначив міністр.

Віктор Ляшко. facebook.com/viktor.liashko.

Віктор Ляшко. facebook.com/viktor.liashko.

Міністр юстиції Денис Малюська поділився у фейсбуці відео, де його вакцинують.