30 травня
Завантажити ще

Уряд вирішив виплачувати тисячу за вакцинацію підліткам

Уряд вирішив виплачувати тисячу за вакцинацію підліткам
Фото: diia.gov.ua

Кабінет міністрів хоче надати можливість підліткам отримати « ковидну тисячу », в рамках програми є Підтримка. У 10-денний термін міністерства підготують відповідний проект ухвали. Про це повідомив у Telegram депутат Олексій Гончаренко.

– Підлітки від 14 до 17 років зможуть витратити ці кошти на послуги у сфері освіти, проживання у гуртожитку, проходження ЗНО, придбання книг, спортивного інвентарю, – розповів депутат.

З повним переліком послуг та товарів, на які можна буде витратити отримані за вакцинацію гроші в уряді визначатиметься у 10-денний термін.

Умови отримання грошей залишаться незмінними: їх видадуть тим, хто отримав 2 дози вакцини від коронавірусу та сформував "зелений" сертифікат про вакцинацію у додатку Дія. Наразі для отримання коштів повнолітні громадяни мають відкрити спеціальну картку у банку. Як вирішуватиметься це питання з підлітками, поки що не уточнюється.

Також стало відомо, що люди, старші 60 років, зможуть купити ліки за "ковидну тисячу" з наступного понеділка, 24 січня. Дату у середу погодили на засіданні Кабінету Міністрів.