Завантажити ще

Експерти ВООЗ упевнені, що у 2022 році світ не зможе подолати коронавірус

Експерти ВООЗ упевнені, що у 2022 році світ не зможе подолати коронавірус
Фото: geralt/pixabay.com

Незважаючи на вакцинацію від коронавірусу половини жителів світу, у 2022 році країнам не вдасться подолати пандемію. Такі висновки зробили експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я, передає " Укрінформ ".

- Цього року ми не зможемо подолати вірус та ніколи не зможемо зупинити вірус. Ці пандемічні віруси є складовою нашої екосистеми. Але ми можемо домогтися припинення цієї надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я, яку гендиректор ВООЗ Тедрос Гебреєс проголосив у січні 2020 року, заявив представник організації Майкл Райан під час Всесвітнього економічного форуму.

За його словами, від коронавірусу двома дозами вакцини вже щеплено близько 50% людства. Водночас є країни, мешканці яких залишаються практично поза процесом імунізації.

- В Африці рівень вакцинації становить 7%. І тому, хоча вакцинація і продовжується, є країни, які практично залишаються поза цим процесом. І нам потрібно домогтися справедливості та захищати найнезахищеніші групи у всіх країнах при боротьбі з цим вірусом, - підкреслив він.

Як зазначив Райан, низький рівень вакцинованих від COVID-19 спостерігається насамперед у країнах із низьким рівнем розвитку.