27 травня
Завантажити ще

COVID-сертифікати отримали понад 10 мільйонів українців

COVID-сертифікати отримали понад 10 мільйонів українців
Фото: gpsu.gov.ua

Понад 10 мільйонів українців станом на 18 січня мають COVID-сертифікати, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хвороби. Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці пресслужба МОЗ.

9,6 млн – це «зелені» сертифікати про дві дози та 483 тисячі – «жовті», що підтверджують одну дозу вакцинації від СOVID-19.

Крім того, 300 тисяч людей згенерували сертифікати «про одужання», і ще 14 тисяч – документи, що генеруються на підставі негативного ПЛР-тесту.

- Незабаром МОЗ спільно з Мінцифрою запускає COVID-документ, який можна отримати після введення бустерної дози щеплення, - нагадали у відомстві.

– Ми з упевненістю можемо говорити, що це один із найуспішніших цифрових проектів, які ми реалізували спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Національною службою здоров'я України у 2021 році, – резюмували в МОЗ.

Раніше повідомлялося, що вакцину від коронавірусу в Україні отримали понад 15 мільйонів українців. Також ми писали про те, що МОЗ дозволило вакцинувати підлітків без довідки про рутинні щеплення (від інших хвороб).