Завантажити ще

МОЗ дозволило вакцинувати підлітків без довідки про щеплення

МОЗ дозволило вакцинувати підлітків без довідки про щеплення
Фото: whitesession/pixabay.com

В Україні спростили вакцинацію  проти коронавірусу для дітей віком від 12 років. Тепер надавати довідку про наявність інших щеплень не потрібно. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

- Міністерство охорони здоров'я України скасувало вимогу щодо обов'язкової наявності всіх рутинних щеплень для вакцинації дітей від 12 років проти COVID-19. Про це йдеться у наказі №64 від 13.01.2022, - зазначили у відомстві.

Тепер для вакцинації дітей віком від 12 до 17 років батькам досить просто записати дитину до будь-якого пункту вакцинації. При собі дитині необхідно мати свідоцтво про народження або паспорт та ідентифікаційний код, щоб дані про вакцинацію були внесені до електронної системи охорони здоров'я. Також для вакцинації підлітка у віці 12-13 років потрібна згода від батьків або опікуна.

Вакцинувати від коронавірусу дітей віком від 12 років в Україні дозволили у жовтні 2021 року. Підлітки отримують щеплення виключно вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Раніше для цього необхідно було надати довідку про наявність усіх планових щеплень.

Новини по темі: вакцинація Коронавірус