Завантажити ще

Кабмін розширить програму по "ковідній тисячі": у МОН просять виплати і для дітей

Кабмін розширить програму по
Фото: Crystal_L/pixabay.com

Уряд розгляне на найближчому засіданні питання з використання "ковідної тисячі" вакцинованими українцями старше 60 років. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Як доповіли чиновники, найближчим часом на засіданні Кабінету міністрів буде ухвалено рішення щодо можливості використання коштів за програмою «еПідтримка» вакцинованими особами віком від 60 років", - зазначено в повідомленні.

Також Кабміну надійшла пропозиція від Міністерства освіти і науки щодо розширення цієї програми для вакцинованих дітей.

- У МОН пропонують надати можливість дітям віком від 14 до 18 років використовувати ці кошти на позашкільну освіту. Також опрацьовується рішення про таку можливість для дітей віком 12-14 років, - наголосили у відомстві.

Державна програма діє в Україні з 19 грудня. Вона передбачає виплати у розмірі 1000 гривень повнолітнім українцям, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Гроші громадяни можуть витратити оплату послуг у сфері культури, фізичної культури та спорту, внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також для придбання книг у книгарнях на території України.

У грудні президент Володимир Зеленський анонсував розширення програми. Зокрема, нововведення торкнуться людей віком від 60 років. Їм уряд дозволить витрачати "ковідну" тисячу на ліки чи соціальні потреби.