Завантажити ще

У провінції Канади запровадять податок за відмову від вакцинації

У провінції Канади запровадять податок за відмову від вакцинації
Фото: ronstik/pixabay.com

Влада канадського Квебеку запровадить у провінції новий податок для громадян, які відмовляються від вакцинації проти коронавірусу. Про це повідомляє " Укрінформ ".

– Вакцина – ключова для боротьби з вірусом. Саме тому ми маємо намір запровадити оздоровчий внесок для дорослих, які відмовляються вакцинуватися не через медичні причини, - заявив прем'єр-міністр Квебека Франсуа Лего.

За його словами, після запровадження такого податку жителі Квебеку, які не отримали щеплення від коронавірусу протягом наступних кількох тижнів, зобов'язані будуть сплатити "оздоровчий внесок".

Як пише видання, терміни запровадження даного мита та точну суму податку прем'єр-міністр Квебека не уточнив, але зазначив, що розмір податку становитиме не менше 100 доларів.

– Ці люди створюють високе навантаження на нашу систему охорони здоров'я. Вважаю справедливим, що більшість населення хоче, щоб за це були наслідки, – наголосив Лего.

Сьогодні серед жителів Квебеку не отримали вакцини від коронавірусу близько 10% жителів провінції. Серед госпіталізованих пацієнтів із коронавірусом – половина з них не вакциновані. З початку пандемії в Квебеку померло від вірусу 12 028 людей. Тільки за останню добу там було зафіксовано 62 смерті.