Завантажити ще

В Уганді учні повернулися до шкіл після 83-тижневого карантину

В Уганді учні повернулися до шкіл після 83-тижневого карантину
Фото: ABUBAKER LUBOWA/REUTERS

Діти повернулися за парти 10 січня. Це стало завершенням найтривалішого у світі карантину для школярів, запровадженого через пандемію COVID-19, пише AP.

Навчальні заклади в Уганді було закрито понад 83 тижнів - з березня 2020 року. За цей час понад 10 мільйонів школярів поверталися до навчання лише у лютому минулого року. Але вже у червні дітей знову відправили на вимушені канікули через рекордний сплеск COVID-19.

Невідомо, на який час діти повернулися до шкіл цього разу – в Уганді знову фіксується збільшення приросту хворих на коронавірус. За офіційною статистикою, з початку поточного року щодня у країні підтверджують на 10% більше COVID-заражень, ніж у грудні.

За словами президента країни Йовері Мусевені, карантин може бути введений, якщо відділення інтенсивної терапії будуть заповнені інфікованими пацієнтами більш ніж наполовину.

Міністерство освіти Уганди затвердило скорочений навчальний план, а школярів перевели до наступного класу автоматично.

У Харківській області дітей відправили на дистанційку не через COVID-19, а через… відсутність туалетів. Ремонт вбиралень розпочали у вересні, залишивши лише 4 з 15-ти. Батьки ліцеїстів запанікували – деякі скаржилися, що дітям та вчителям доводиться ходити в туалет на вокзал, розташований неподалік ліцею, а то й терпіти до самого будинку. Біотуалет, що з'явився на подвір'ї школи, проблему нестачі вбиралень частково вирішував, але до настання холодів. У результаті учнів відправили вчитися з дому до нового року.

Новини по темі: Коронавірус Карантин Школи