Завантажити ще

Німеччина пом'якшує правила в'їзду для українців з 9 січня

Німеччина пом'якшує правила в'їзду для українців з 9 січня
Фото: pixabay.com

Німеччина з 9 січня виключає Україну зі списку країн підвищеного ризику через COVID-19. Таким чином тепер для українців діятимуть загальні правила в'їзду в країну. Про це повідомляє DW із посиланням на Інститут імені Роберта Коха.

Україна перебувала у списку країн зони високого ризику для ФРН із 10 жовтня 2021 року. В'їзд дозволявся за гострої потреби або за наявності сертифіката повної вакцинації від COVID-19. При цьому перед прибуттям до Німеччини необхідно було зареєструватися на спеціальному сайті та підтвердження реєстрації при в'їзді.

- З 9 січня спеціальні правила не застосовуватимуться до туристів з України. Українці підлягатимуть лише загальним правилам в'їзду в країну: особи, старші за шість років, зобов'язані пред'явити негативний тест на COVID-19 або сертифікат про повний курс вакцинації, або ж довідку про нещодавнє одужання, - повідомило видання.

7 січня влада Німеччини посилила карантин через стрімке поширення COVID-штаму Омікрон. Нові обмеження стосуватимуться ресторанів та барів по всій країні. Тепер клієнти повинні надати докази отримання бустерної дози вакцини або негативний результат COVID-тесту у разі вакцинації двома дозами або одужання від хвороби.