Завантажити ще

У Новий рік без "червоних" зон: Волинська та Запорізька області стануть "жовтими"

У Новий рік без
Фото: Григорій КОНСТАНТІНОВ

В Україні більше не залишилося регіонів, які перебувають у "червоній зоні". Останні дві області – Волинська та Запорізька перейшли у "жовту" зону карантину. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у своєму телеграм-каналі.

- Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 грудня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території Волинської та Запорізької областей, - написав Немчінов.

Таким чином, в Україні всі регіони знаходяться у "жовтій" зоні карантину, де з 6 грудня діють нові правила обмежень. Там дозволено відвідувати громадські заклади лише за наявності щонайменше однієї дози вакцинації від коронавірусу. Альтернативою можуть бути негативний тест на коронавірус або довідка про протипоказання до вакцинації.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. У той же час для відвідування громадських закладів можна використати і негативний тест, який діє 72 години, або альтернативний документ – COVID-сертифікат про одужання.

Новини по темі: Коронавірус Карантин