29 березня
Завантажити ще

Італія заборонила в'їзд навіть вакцинованим українським туристам

Італія заборонила в'їзд навіть вакцинованим українським туристам

Італійський уряд ухвалив рішення про недопуск до країни громадян України, які хочуть в'їхати з "необов'язковою метою". З 16 грудня прикордонники Італії не пускатимуть туристів на територію держави. Про це пише " Європейська правда ".

- При черговому перегляді правил в'їзду через поширення коронавірусного штаму "Омікрон" влада Італії прийняла 14 грудня рішення, згідно з яким Україну перенесли до групи держав Є, для якої діє заборона на в'їзд для більшості пасажирів, - зазначено у повідомленні.

Водночас на територію Італії дозволять в'їхати українцям, які є членами сімей або мають "стійкі стосунки" з жителями Італії, а також для тих, хто прямує на роботу, навчання, спортивні змагання. Але після прибуття в країну, навіть даним категоріям осіб необхідно пройти 10-денний карантин незалежно від статусу вакцинації від коронавірусу.

Як пише видання, перехідний період для введення нових правил має завершитись у ніч на 16 грудня. Оновлені правила в'їзду до Італії діятимуть до 31 січня 2022 року.

Щодо громадян Євросоюзу та США, то для них Італія також посилила правила в'їзду. Після прибуття в країну туристи повинні пред'являти тест на коронавірус, зокрема й вакциновані громадяни.