Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Польща посилила правила в'їзду для українців: що потрібно знати

Польща посилила правила в'їзду для українців: що потрібно знати
Фото: dpsu.gov.ua

Польща оголошує про нові обмеження через зростання смертності від коронавірусу. Країна посилює правила в'їзду, зокрема для громадян України. З 15 грудня люди, які приїжджають до Польщі з-за меж Шенгенської зони вільного проїзду ЄС, повинні мати підтвердження негативного результату тесту не раніше ніж за 24 години до перетину кордону. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє пресслужба ДПСУ.

- При перетині кордону громадяни, які в'їжджають до Польщі з-за меж Шенгенської зони вільного проїзду ЄС, повинні надати результати негативного діагностичного тесту SARS-CoV-2, польською або англійською мовами, зробленого не раніше ніж за 24 години до перетину кордону. Вимога тесту стосується навіть повністю вакцинованих громадян, – наголошують прикордонники.

У середу Міністерство охорони здоров'я Польщі повідомило про 660 випадків смерті від коронавірусу за добу. У зв'язку зі зростанням смертності всередині країни також запроваджують нові обмеження на кількість людей, яким дозволено перебувати у ресторанах, готелях та театрах. Відповідальність за перевірку статусу вакцинації доручається власникам бізнесу.

Серед іншого школи перейдуть на дистанційне навчання, діти не відвідуватимуть школу з 20 грудня до 9 січня. Нічні клуби також доведеться закрити, крім новорічних вечірок.