Завантажити ще

Перша у світі смерть від коронавірусу штаму "Омікрон" зафіксована у Великій Британії

Перша у світі смерть від коронавірусу штаму
Фото: REUTERS.

У Великій Британії зафіксували першу смерть пацієнта зі штамом коронавірусу "Омікрон". Крім того, це перший у світі підтверджений летальний випадок від нового варіанту COVID-19. Про це 13 грудня повідомляє Sky News, цитуючи Бориса Джонсона.

- На жаль, "Омікрон" призводить до госпіталізації, і, на жаль, було підтверджено, що, принаймні один пацієнт помер від "Омікрону", - зазначив прем'єр Британії під час візиту до клініки на заході Лондона.

За його словами, "Омікрон" - це більш м'яка версія коронавірусів, яка дуже швидко поширюється.

До цього Всесвітня організація охорони здоров'я заявляла, що досі не фіксували смерті у пацієнтів з "Омікроном".
Раніше Британія підвищила рівень загрози через коронавірус з третього рівня до четвертого на тлі поширення штаму "Омікрон". Людей закликали знову носити маски у громадських місцях, регулярно робити безкоштовні тести на коронавірус та йти на самоізоляцію за наявності симптомів.

Раніше у ВООЗ заявили, що штам "Омікрон" може серйозно вплинути на перебіг пандемії. В Україні поки що не зафіксовано жодного випадку зараження "Омікроном". Експерти прогнозують, що новий (тобто останній з поки що відомих), більш заразний варіант коронавірусу може дістатися нашої країни у січні.