Завантажити ще

Одеситка зробила щеплення від коронавірусу у віці 104 років

Одеситка зробила щеплення від коронавірусу у віці 104 років

В Одесі першу дозу вакцини COVID-19 одержала 104-річна жінка. Про це повідомили 8 грудня на Фейсбуці-сторінці департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради.

104-річна корінна одеситка Софія Людвіговна Цуркан отримала першу дозу вакцини Pfizer. Жінка стала найстарішою вакцинованою людиною як мінімум в Одесі.

– Ми вирішили зробити Pfizer, тому що самі вакциновані ним. Також нам порекомендували медики зробити щеплення саме їм. Ми давно хотіли це зробити, але нам говорили про те, що цією вакциною вдома не прищеплюють. Втім я змогла домовитися і додому приїхала лікар моєї мами з медсестрою", - розповіла донька пані Софії Ванда Цуркан у коментарі " Супільному ".

Через 21 день Софія Цуркан має намір одержати другу дозу вакцини.

Фото: facebook.com/vandatsurkan

Фото: facebook.com/vandatsurkan

Секрет мотивації у тому, у листопаді Софія Цуркан отримала перший у житті закордонний паспорт. Жінка у свої 104 роки збирається поїхати до Польщі. У Варшаві живуть дві її дочки – 82-х та 75-ти років. І там же живуть дві онуки та п'ятеро правнуків.

Раніше ми повідомляли, що міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко вакцинував сам себе (щоправда, вже від грипу) та показав це на фото. Також ми писали про те, що щеплення від коронавірусу зробили найстарішому тенісистові України, 97-річному харків'янину Леоніду Станіславському.

Також ми розповідали про те, що в Чернівцях вилікувалась від коронавірусу 100-річна жінка, колишня медсестра, яка вперше в житті потрапила до лікарні як пацієнт.