20 сiчня
Завантажити ще

Ляшко анонсував скорочення "червоної" карантину – до виходу готові дев'ять областей

Ляшко анонсував скорочення
Фото: kyivcity.gov.ua

Після вихідних "червона" зона в Україні може значно зменшитись. Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що вісім областей готові до виходу із "червоної" зони адаптивного карантину. Міністерство вже подало прохання скликати комісію ТЕБ та НС. Про це 3 грудня повідомляє РБК-Україна, посилаючись на заяву міністра у кулуарах парламенту.

Ляшко сповістив, що наступного тижня буде засідання комісії, де розглядатимуть це питання.

- Щодо областей, які можуть вийти із "червоної" зони. МОЗ подало вже прохання скликати комісію ТЕБ та НС. Потенційно готові вже 8 областей, завтра чекаємо ще на дев'яту, - заявив він.

Раніше повідомлялося, що показники адаптивного карантину повністю стабілізувалися у п'яти регіонах (станом на 2 грудня) – у Києві, Львівській, Луганській, Одеській, Рівненській, Херсонській областях. Лише по одному показникові, що не повернувся до норми, залишилося у Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Хмельницькій та Черкаській областях.

Минулого тижня глава МОЗ Віктор Ляшко повідомив про стабілізацію ситуації з коронавірусом на Львівщині та Луганщині. Відомство планувало просити комісію з питань ТЕБ та НС вивести ці регіони з «червоної» зони. Проте керівництво обох областей вирішило залишитися в зоні підвищених вимог карантину, пояснивши це Новим роком, що наближається.

Раніше повідомлялося, що в Україні посилять обмеження карантину в "жовтій" зоні та умножать перевірку COVID-сертифікатів.