20 сiчня
Завантажити ще

У перший день роботи пунктів на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» вакцинували трьох мешканців Криму

У перший день роботи пунктів на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» вакцинували трьох мешканців Криму
Фото: facebook.com/MReintegration

За перший день роботи пунктів вакцинації на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» вакцинували трьох кримчан. Про це повідомили в Офісі уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

- Сьогодні на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» відкрилися пункти вакцинації для мешканців ТОТ (Тимчасово окуповані території, - Авт.) АР Крим та Севастополя… У перший день роботи пунктів на КПВВ «Каланчак» отримали щеплення вакциною Pfizer троє кримчан, йдеться у повідомленні омбудсмена у телеграмі.

У міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зазначили, що у пунктах крім Pfizer є вакцини Moderna та Coronavac. У той же час медична сестра на КПВВ "Каланчак" сказала Суспільному, що зараз у них є тільки Pfizer.

За словами лікаря-терапевта Каланчацького центру первинної медичної допомоги Наталії Жабицької, у пункті вакцинації на КПВВ «Каланчак» приймають усіх охочих громадян України. Також на місці можна оформити декларацію із лікарем. Лікар заявила, якщо людина зробила перше щеплення «Спутником», друге можна зробити будь-якою вакциною.

З 1 грудня пункти працюватимуть із понеділка до п'ятниці з 09 до 15 години. На КПВВ «Чонгар» вакцинує мобільна бригада (лікар та медсеста) Генічеської лікарні, на КПВВ «Каланчак» – Каланчакської.

Російська влада визнає лише свої вакцини, в Україні вона не схвалена. У жовтні в Криму запровадили обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для низки категорій громадян.

19 жовтня закрився контрольний пункт в'їзду-виїзду «Чаплинка» на адміністративному кордоні між Кримом та материковою частиною України. Роботу продовжують КПВВ «Каланчак» та «Чонгар».

Новини по темі: Новини Криму вакцинація