23 сiчня
Завантажити ще

Львівська область відмовилася виходити з червоної зони: попереду Різдво

Львівська область відмовилася виходити з червоної зони: попереду Різдво
Фото: kyivcity.gov.ua

Львівська область відмовляється виходити із "червоної" зони карантину. Обласна держадміністрація звернулася до державної комісії ТЕБ та НС із проханням ще трохи продовжити на території регіону жорсткі обмеження. Про це 25 листопада заявив директор обласного департаменту охорони здоров'я Орест Чемеріс на брифінгу.

За його словами, зараз важливо дотримуватися карантинних обмежень та вакцинації. Попереду різдвяно-святковий період, який стане черговим фактором ризику, уточнив Чемеріс.

- У вівторок (1 грудня – прим.авт.) буде засідання комісії ТЕБ та НС. І з огляду на те, що у нас визначається позитивна тенденція, показники у нас дозволяють вийти з "червоної" зони, ми на прохання адміністрації, вирішили поки що утримувати на території "червоний" рівень до більш стабільної ситуації, - заявив Чемеріс.

За його словами, незважаючи на стабілізацію деяких показників, ситуація в області "залишається хиткою" і через поширення мутацій коронавірусу директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА закликав людей вакцинуватися проти коронавірусу.

- З огляду на те, що на території області фіксують мутовані штами коронавірусу, ситуація може мати не дуже хороші тенденції. Тому сьогодні мають дотримуватись обмежень, визначених законодавством. Чим швидше ми досягнемо певного відсотка охоплення населення вакцинацією, тим швидше почнемо забувати про карантинні обмеження, – додав він.

За даними МОЗ, які 24 листопада озвучив Віктор Ляшко, у двох "червоних" областях – Львівській та Луганській – повністю стабілізувалися показники поширення коронавірусу. Після цього міністр заявив, що ці дві області можуть вийти із "червоної" зони найближчим часом.