Завантажити ще

Червона зона в Україні розширилася – але виросла і жовта

Червона зона в Україні розширилася – але виросла і жовта
Фото: kyivcity.gov.ua

Червона зона карантину в Україні розширилась до 18 регіонів. Тепер до неї включили Вінницьку область. Третім регіоном поповнилася жовта зона (з початку тижня індикаторам МОЗ відповідали лише два регіони) – карантин та протиепідеміологічні обмеження пом'якшили у Чернівецькій області.

За даними МОЗ на ранок четверга, 18 листопада, жорсткий карантин в Україні діє вже на території Києва та 18 областей:  Херсонської, Одеської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Сумської, Миколаївської, Рівненської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Хмельницької, Чернігівської, Львівської, Волинської, Черкаської, Вінницької.

Помаранчева зона включає Полтавську, Харківську, Закарпатську області.

"Жовта" зона поєднує Тернопільську, Кіровоградську, Чернівецьку області.

Адаптивний карантин в Україні станом на 18 листопада. Інфографіка: moz.gov.ua

Адаптивний карантин в Україні станом на 18 листопада. Інфографіка: moz.gov.ua

"Червона" зона (з найжорсткішими обмеженнями) передбачає заборону роботи закладів громадського харчування (крім доставки та на виніс), ТРЦ та інших розважальних закладів, закладів освіти, крім початкових шкіл та дитсадків, непродовольчих ринків та магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів та установ культури.

Крім цього, заборонено проводити масові заходи, окрім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту, але без глядачів. Усіх цих обмежень можна уникнути, якщо 100% працівників та відвідувачів зазначених закладів будуть повністю вакциновані від COVID-19 або матимуть негативний результат тесту.

Раніше в KSE назвали чотири області, які можуть залишити "червону" зону першими. Це Запорізька, Київська, Луганська та Одеська області.

Раніше повідомлялося, що в Україні виявлено 11 різновидів коронавірусу штаму " Дельта ".