25 вересня
Завантажити ще

У Німеччині запроваджуються обмеження для невакцинованих людей

У Німеччині запроваджуються обмеження для невакцинованих людей
Фото: REUTERS

Німеччина посилює обмеження для людей, які досі не пройшли вакцинацію від коронавірусу. Поки що обмеження торкнулися деяких земель, пише The Guardian.

Так, у Саксонії, де 85% ліжок інтенсивної терапії займають пацієнти з коронавірусом, запровадили так звані правила "2G" у всіх другорядних магазинах та установах. "2G" означає "вакцинований і одужалий", що має на увазі, що подібні місця можуть відвідувати люди з тестами та доказами вакцинації.

За словами міністра соціальних справ Саксонії Петра Кеппінга, якщо захворюваність продовжить зростати настільки, що лікарні не зможуть впоратися з цим, будуть потрібні додаткові заходи.

Наслідує приклад Саксонії і північний Рейн-Вестфалія. Там нещепленим людям буде відмовлено у доступі на всі другорядні об'єкти та заходи, включаючи футбольні матчі та різдвяні ярмарки. Людям, які бажають відвідати карнавальні заходи на початку сезону, необхідно буде пройти тест на додаток до вакцинації або одужання.

Мер Берліна Майкл Мюллер заявив, що Берлін також перебуває на шляху до запровадження аналогічних правил "2G-плюс". Місто сподівається відкрити центри вакцинації, які були закриті після зниження захворюваності цього літа. Відкриття центрів вакцинації відбудеться не раніше січня чи лютого.

За даними ВООЗ, домінуючим штамом коронавірусу в усьому світі став « Дельта » - він становить 99% від усіх випадків захворюваності.

Новини по темі: Німеччина Коронавірус