Завантажити ще

Коронавірус настає - ще одна область України оголошена "червоною"

Коронавірус настає - ще одна область України оголошена
Фото: Роман ІГНАТЬЄВ

Державна комісія України з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) встановила на території Вінницької області обмеження червоної зони та "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки з четверга, 18 листопада. Про це 15 листопада у своєму телеграм-каналі повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

- Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 годин 00 хвилин 18 листопада 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Вінницької області, - написав Немчінов.

Нині більшість регіонів України впевнено перебувають у "червоній зоні" адаптивного карантину. А саме Київ та 17 областей: Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Волинська, Черкаська області. Водночас у жовтій зоні за індикаторами МОЗ залишилися лише дві області.

"Червона" зона (з найжорсткішими обмеженнями) передбачає заборону роботи закладів громадського харчування (крім доставки та на виніс), ТРЦ та інших розважальних закладів, закладів освіти, крім початкових шкіл та дитсадків, непродовольчих ринків та магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів та установ культури.

Крім цього, заборонено проводити масові заходи, окрім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту, але без глядачів.

Усіх цих обмежень можна уникнути, якщо 100% працівників та відвідувачів зазначених закладів будуть повністю вакциновані від COVID-19 або матимуть негативний результат тесту.