29 травня
Завантажити ще

Поліція спростовує інформацію про загибель 11 пацієнтів на ШВЛ у Кривому Розі під час вимкнення електрики у лікарні

Поліція спростовує інформацію про загибель 11 пацієнтів на ШВЛ у Кривому Розі під час вимкнення електрики у лікарні
Фото: REUTERS.

У Кривому Розі поліція провела перевірку інформації, яку розповсюдили місцеві блогери про те, що у 17-ій міськлікарні у жовтні 2021-го під час відключення світла померли 11 пацієнтів, які перебували на ШВЛ. За інформацією правоохоронців, цей факт не знайшов свого підтвердження. Про це 9 листопада повідомляє у фейсбуці Криворізьке районне управління поліції.

- Дана інформація була зареєстрована у порядку, передбаченому чинним законодавством, та розпочато перевірку. Під час перевірки правоохоронці встановили, що у зазначену в повідомленні дату відключення електроенергії в лікарні не відбувалося, також масові смерті пацієнтів не зафіксовані. Наразі перевірка триває, - повідомили у поліції.

Повідомлення поліції стало реакцією на відео, розміщене 9 листопада на ютубі блогером Олегом Єрмолінським. У своєму розслідуванні він стверджує, що факт загибелі 11 пацієнтів через аварійне вимкнення світла був, але "влада приховує". Блогер спирається на свідчення родичів пацієнтів і показує таблички з могил на цвинтарі, де нібито поховані ці люди (йдеться про дві смерті, які підтверджують родичі) з датою "11 жовтня 2021 року".

У свою чергу, у лікарні заявляють, що у вказаний день летальних випадків у медзакладі не було. Немає їх і у зведенні статистики Кривого Рогу за 11 жовтня.