Завантажити ще

В Україні ще одна область увійшла до "червоної зони" карантину

В Україні ще одна область увійшла до
Фото: kyivcity.gov.ua

В Україні розширюється "червона" зона карантину. З 12 листопада до неї увійде Черкаська область.
Про це повідомляє 9 листопада у своєму телеграм-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов. За рішенням комісії, Черкаська область переходить до "червоної" зони.

Які 17 областей зараз перебувають у "червоній" зоні: Київ, Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська,
Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Волинська.

Раніше повідомлялося, що Херсонська область першою із регіонів "червоної зони" може послабити карантин через зменшення цифр захворюваності. А на Дніпропетровщині, навпаки, ще більше посилюють обмеження, хоча регіон вже давно у "червоній" зоні - хвиля COVID-19 поки що не спадає.

Які діють обмеження у "червоній" зоні

У "червоній" зоні карантину заборонено роботу закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, фітнес-центрів, басейнів та спортзалів, а також проведення масових заходів.

Водночас у областях "червоної" зони забороняється очне навчання у навчальних закладах, крім дитсадків та 1-4-х класів.

Однак ці обмеження не діють за умови, що 100% працівників та відвідувачів закладів чи заходів вакциновані від коронавірусу або мають негативний ПЛР-тест.