Завантажити ще

Дніпропетровська область посилює карантин: захворюваність зросла за тиждень у 5 разів

Дніпропетровська область посилює карантин: захворюваність зросла за тиждень у 5 разів
Фото: Олексій Буланов.

У Дніпропетровській області посилили карантинні обмеження. Зокрема, у регіоні заборонили роботу розважальних закладів із 22:00 до 6:00. Про це 8 листопада повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.
Крім того, студентів до гуртожитків пускатимуть за наявності СОVID-сертифікатів, інакше доведеться навчатись дистанційно.

При цьому обласна комісія ТЕБ та НС рекомендувала запровадити обмеження на роботу громадського транспорту. Зокрема, дозволити проїзд лише за сертифікатами вакцинації або негативним тестом на коронавірус.

На даний час у Дніпропетровській області, як і скрізь в Україні, діють обмеження на транспорт міжрегіонального та міжобласного сполучення.

- З 11 листопада у Дніпропетровській області пропонують запровадити їх для внутрішньообласного, міжміського та міського. Включаючи метро, ​​трамваї, тролейбуси, електрички, - йдеться у повідомленні.

Тепер таке рішення мають ухвалити сільські, селищні та міські комісії з питань ТЕБ ​​та НС.

– Рівень захворюваності за тиждень зріс у 5 разів. Переважна більшість реанімацій – нещеплені. Саме тому запропонували містам, громадам та територіям запровадити додаткові обмеження у сфері пасажирських перевезень, – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Дніпропетровщина, де зараз діють обмеження червоної зони, незважаючи на них уже два тижні стабільно перебуває у трійці антилідерів (а часто посідає й перші місця) щодо добової захворюваності згідно з даними МОЗ. При цьому нині в області зробили майже 1 млн. 800 тис. щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинували понад 728 тис. осіб.

Раніше повідомлялося, що Херсонська область першою з регіонів "червоної зони" може послабити карантин у зв'язку із зменшенням рівня захворюваності. Також ми писали про те, що з 21 жовтня в Україні діє "транспортний карантин": міжміські поїздки можливі лише за наявності у пасажирів громадського транспорту COVID-сертифікатів або ПЛР-тестів.