Завантажити ще

Нарада у президента: Херсонська область може вийти із червоної зони, бізнесу готуються допомогти

Нарада у президента: Херсонська область може вийти із червоної зони, бізнесу готуються допомогти
Фото: President.gov.ua

Херсонська область може вийти із червоної зони карантину. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Володимира Зеленського, повідомила пресслужба президента.

– Наразі 17 областей України перебувають у червоній зоні епідемічної небезпеки. У Херсонській області динаміка дещо покращується, що може дозволити регіону одним із перших вийти із червоної зони, - сказано на сайті глави держави.

У Києві зберігається тенденція зростання кількості хворих на коронавірус.

Володимир Зеленський наголосив на необхідності підтримки бізнесу в «червоних» зонах. Міністерство економіки готує законопроект і найближчим часом його подадуть до Верховної Ради.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що тенденція до збільшення кількості хворих на COVID-19 зберігається. Однак можна говорити про стабілізацію за показником госпіталізацій.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко запевнив, що кисень стабільно постачається до всіх ковідних лікарень, і цього тижня медики отримають надбавку в 300% за роботу з хворими на COVID-19. Глава МОЗ розповів також, що студенти-медики залучаються до роботи у пунктах вакцинації, а інтерни – до роботи із госпіталізованими хворими.

Сертифікати про вакцинацію по всій Україні перевіряють 1400 мобільних груп Національної поліції. Вони працюють у торгово-розважальних центрах, кафе, ресторанах та громадському транспорті.

Херсонська область перша потрапила до червоної зони під час чергового спалаху коронавірусу, що розпочався восени. Обмеження діють у регіоні майже місяць, із 15 жовтня. 8 листопада у червону зону перейшла 17-а область – Волинська.