Завантажити ще

У Мукачеві на вокзалі масово продавали фальшиві експрес-тести на COVID-19

У Мукачеві на вокзалі масово продавали фальшиві експрес-тести на COVID-19
Фото: npu.gov.ua

Реалізовували фальшиві тести співробітники самого вокзалу. Вони пропонували всім пасажирам міжобласного та міжнародного сполучення, яким довідки були потрібні для того, щоб потрапити на автобус, купити «готовий» тест за 350 гривень. Наразі фальсифікацію ковідних документів припинено, повідомили у прес-службі поліції.

Впіймали порушників під час продажу чергового підробленого документа. За даними поліції, дії працівників вокзалу кваліфікуються за ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України "Підробка документів, печаток, штампів, бланків та їх збут".

Наразі правоохоронці виявляють тих, хто купував підроблені експрес-тести. У поліції наголосили, що за такі дії також передбачено кримінальну відповідальність. Встановлюються інші особи, причетні до злочину. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

Раніше начальник головного управління Державної продовольчої споживчої служби у Києві Олег Рубан заявив, що мешканці столиці купують підроблені COVID-сертифікати через потужну антивакцинальну кампанію. За його словами, у 10% киян сертифікати вакцинації є фальшивими.

Новини по темі: подделка Мукачево поліція