Завантажити ще

У Миколаєві невідомі зламали шлагбаум лікарні, погрожували лікарям та вимагали кисень

У Миколаєві невідомі зламали шлагбаум лікарні, погрожували лікарям та вимагали кисень
Фото: FB\Світлана Федорова

В інфекційній лікарні Миколаєва в ніч на 5 листопада стався інцидент, який шокував персонал лікарні. Група невідомих увірвалася на територію установи та вимагала кисень для приватної "швидкої допомоги". Про це 5 листопада Світлана Федорова, головлікар лікарні розповіла на своїй сторінці у Фейсбук.

– О 00.15 ночі увірвалася група незнайомих людей на територію лікарні. Зламали шлагбаум, почали вибивати двері до приймального спокою. З погрозами накинулися на персонал, з вимогою «кисень!» – написала вона.

Федорова написала, що у лікарні є тривожна кнопка, одразу викликали поліцію. Тим часом за невідомими слідом в'їхала якась машина (типу «приватна швидка») без розпізнавальних знаків

- Чи був хоч один медик у цій так званій швидкій - не відомо. Але там була вкрай важка хвора, в агональному стані, сатурація 35. І не було кисню, не було умов транспортування такої хворої (у такому стані взагалі не можна транспортувати-це знають медики, на жаль, не знають ті, хто на хвилі ковіда вирішив підзаробити, обзиваючи себе "приватною швидкою"), - описала ситуацію лікар.

Виявилося, що пацієнтка надійшла до Новобузької ЦРЛ листопада, та за повної відсутності кисню, що вміє надавати допомогу персоналу, реанімації тощо. її родичі не стали чекати, поки вона помре без допомоги, і почали діяти таким шляхом.

Федорова зазначає, що лише у лікарні, яку вона очолює, є все, що потрібно для госпіталізації COVID-хворих

– Я знайшла сама виробника, вийшла, знайшла людей, які оплатять кисень доставку 20 тонн. Від влади потрібно було дати бюрократичну відмашку на відправлення машини. За три дні-нічого. Їм ніколи. Вони бояться взяти на себе відповідальність, без вказівки зверху (а туди ж рапортують, що все чудово!) - ніяких дій. Можна було три дні тому всю область забезпечити рідким киснем. Не захотіли- чорт з вами, я привезу для потреб своєї лікарні 5 тонн (вже везу), в обхід вашої довбали бюрократії. Ау, поліція, я в обхід всього рятувати хворих- відразу починайте заводити кримінальні справи! - звинувачує місцеву владу у бездіяльності головлікар.

Фото
Фото
05 Листопада 202115:00

Федорова пише, що неодноразово просила поліцію у зв'язку із соціальною напруженістю дати охорону нашій лікарні, хоч би пост патрульної поліції поряд десь, але їй відповіли, що немає такої можливості. Чергова зміна, шокована нападом, благала поліцію, написала письмово заяву з проханням бодай до ранку залишити пост – теж не допомогла.