Завантажити ще

Антивакцинатори зібралися на мітинг під Радою та перекрили рух. Їх підтримала Надія Савченко

Антивакцинатори зібралися на мітинг під Радою та перекрили рух. Їх підтримала Надія Савченко
Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

У Києві 3 листопада зібрався мітинг антивакцинаторів із різних регіонів України. Вранці перед засіданням парламенту учасники акції повністю перекрили рух під Верховною Радою на вулиці Грушевського. Про це повідомляє Pavlovsky News.

Незважаючи на дощ, до стін парламенту прийшло кілька сотень людей, але люди ще підтягуються. Акція розпочалася о 8-й ранку. Основними вимогами є скасування карантинних правил, заборона примусової медицини та права людей.

Підтримку акції висловила ексдепутат Надія Савченко, яка кілька тижнів тому була затримана в аеропорту з фальшивим covid-сертифікатом. Савченко написала у фейсбуці, що організатори просили політиків не приходити на марш антивакцинаторів – не піаритися та не дискредитувати акцію. Але, на думку Надії, політики – теж громадяни України і також можуть стати на захист прав людини, тож вона прийшла під Раду.

Поліція просить антивакцинаторів пропускати хоча б громадський транспорт, але поки що автобусам доводиться розвертатися. На аргументи правоохоронців, що вони порушують закон, протестувальники відповідають, що їхні права також порушуються.

Пропускають без проблем лише швидкі. Поліції доводиться заспокоювати водіїв та довго просити антивакцинаторів, щоб вони пропускали автомобілі на синіх номерах. Поліцейському за кермом такого авто довелося пред'являти посвідчення, і лише після цього він зміг проїхати з Грушевського на Кріпосний провулок.

Раніше повідомлялося, що в США від COVID-19 помер антивакцинатор, який вихвалявся, що першим назвав коронавірус "обманом". Також ми писали про те, що доктор Комаровський обурився легковажним ставленням українців до вакцинації.