28 листопада
Завантажити ще

У МОЗ оновили дані по регіонах: хто в якій зоні карантину

У МОЗ оновили дані по регіонах: хто в якій зоні карантину
Фото: pixabay.com

В Україні всього 4 регіони залишилися в "жовтій" зоні карантину. Серед них - Вінницька, Закарпатська, Кіровоградська та Полтавська області. Про це свідчать дані, опубліковані Міністерством охорони здоров'я.

В "помаранчевої" зоні карантину, за станом на 24 жовтня, потрапили Київ та ще 16 областей: Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська.

У даних регіонах діють такі заходи такі заходи обмеження: заборона очного навчання в старших класах, якщо в школі недостатньо кількість вакцинованих працівників. Робота закладів харчування, кінотеатрів, спортзалів і фітнес-центрів буде вирішуватися тільки за умови 80% персоналу, а обслуговувати також дозволять лише вакцинованих клієнтів і відвідувачів. Крім даних карантинних заходів, місцева влада має право самостійно вводити додаткові обмеження.

У "червоній" зоні зараз знаходяться 6 областей - Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська та Херсонська. З 26 жовтня в цей список приєднаються Миколаївська та Рівненська області.

Там діє найсуворіші заходи обмеження:

  • заклади громадського харчування, ТРЦ, театри, кінотеатри, фітнес-центри не приймають відвідувачів;
    забороняється також проводити масові заходи, окрім офіційних спортивних матчів;
    без змін працюватимуть тільки банки, автозаправки, ветеринарні магазини, аптеки і всі продовольчі магазини.

У той же час ці обмеження не поширюватимуться на установи та масові заходи, де 100% персоналу і відвідувачів матимуть сертифікат з повним курсом вакцинації або негативні ПЛР-тести, зроблені протягом 72 годин.