3 червня
Завантажити ще

Німеччина поділилася з Україною вакциною від коронавіруса AstraZeneca

Німеччина поділилася з Україною вакциною від коронавіруса AstraZeneca
Фото: aa.com.tr

Влада Німеччини прийняли рішення про пожертвування країнам-партнерам вакцини від коронавируса AstraZeneca від коронавируса. Україна надано 1,5 мільйона доз. Про це пише " DW ".

- Найбільше вакцин від Німеччини отримав В'єтнам - 2,6 млн доз, потім слідують Україна (1,5 млн), Єгипет, Гана (кожна - по 1,2 млн) і Намібія (0,2 млн). Ще 350 тисяч доз повинні бути відправлені в Таїланд, - зазначає видання.

Як зазначено в повідомленні, ще 10 млн доз вакцини Німеччина передала в міжнародний глобальний механізм COVAX. Туди ж будуть спрямовані всі вступники до Німеччини вакцини від виробника Johnson & Johnson, починаючи з жовтня.

В цілому уряд країни схвалив передачу третім країнам 100 млн доз вакцин від різних виробників, який повинні в основному розподілятися через COVAX.

На початку жовтня в ВООЗ заявили, що вакцинація населення багатими країнами бустерной дозою вакцини від коронавируса є несправедливим, оскільки в деяких державах не вистачає вакцини. У зв'язку з цим організація закликала країни відмовитися від бустерной вакцинації і поділитися з бідними країнами вакциною від коронавируса.

Новини по темі: Німеччина вакцина