30 вересня
Завантажити ще

Ще одна область стала "червоною" за індикаторами МОЗ, але офіційний статус поки не поміняла

Ще одна область стала
Фото: REUTERS.

Миколаївська область за показниками кількості госпіталізацій хворих на коронавірус і завантаженості ліжок з киснем наблизилася до "червоної" зони карантину. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я станом на 22 жовтня.

Ці показники у Миколаївській області перевищені 3 дні поспіль, що дає підстави для офіційного введення в регіоні "червоного" рівня епіднебезпеки (цього поки ще не відбулося).

Станом на 22 жовтня у переліку "помаранчевих" регіонів з ознаками "червоних" виявилися 5 областей - Житомирська, Луганська, Рівненська, Сумська та Миколаївська.

Ситуація з коронавірусом в Україні останні два тижні погіршується з кожним днем. 21 жовтня оголошено про "червону зону" в Сумській області, яка стане з 23 жовтня вже шостим регіоном України з жорсткими обмеженнями. Черкаська область опинилася на порозі "червоної" зони, а Рівненська, за індикаторами МОЗ, вже має в неї увійти. Очікується, що з 23-го буде оголошено про введення обмежень "червоної" зони у Хмельницькій області.

В Україні кілька днів поспіль оновлюються антирекорди за двома показниками з початку пандемії: з добового числа хворих (вже майже 24 тисячі тисяч) і померлих від коронавірусу.

Раніше Денис Шмигаль запевнив, що уряд поки ще не планує вводити локдаун в Україні, але це можливо тільки при успіху компанії масової вакцинації. Віктор Ляшко, в свою чергу, вважає, що коронавірус тепер не зникне ніколи, просто пом'якшиться і стане згодом ендемічним захворюванням (на зразок грипу). Також повідомлялося, що, за прогнозами епідеміолога, Україна зустріне Новий рік у "червоній" зоні карантину.